Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Фотоомолодження – апаратна панацея від старіння.

Фотоомолодження – апаратна панацея від старіння.

Пропереваги та особливості косметологічної апаратної процедури розповіла дерматокосметолог Жанна Олексіївна Приходько.

Якщо класичним доглядом у косметолога, який включає очищення, легкий пілінг, сироватки та маски (залежно від потреб шкіри), вас уже не здивуєш – пройдіть курс фото омолодження. Це провідна апаратна процедура омолодження обличчя, яка, крім класичного омолодження, вирішує ще чимало косметичних проблем, зокрема пігментації, нерівності кольору обличчя, зміцнення судин та каркаса дерми.

Спеціальний апарат-лазер руйнує пошкоджені тканини шкіри та оновлює її за допомогою світлових спалахів. Лазерне обладнання здатне працювати в діапазоні від 400 до 1200 нанометрів, за допомогою насадки дію світла скуровують на конкретну ділянку шкіри, яка потребує омолодження та корекції. Шкіра поглинає «промені» лазера, перетворюючи їх на тепло, яке й руйнує пошкоджені клітини.

Перш ніж іти на сеанс фото омолодження, потрібно впевнитись, що лікар має необхідну кваліфікацію і досвід. Обов’язковий етап – консультація косметолога, який працює на лазері фото омолодження.

За два тижні до процедури фото омолодження не можна засмагати, відвідувати солярій, приймати антибіотики титрацеклінового ряду, фторхінолони, сульфаніламіди, а ще не бажано проводити хімічні пілінги. Процедура проходить так. Косметолог наносить на обличчя спеціальний заспокійливий гель, на очі одягають захисні окуляри. Облднання лазера для фото омолодження налаштовують на таку потужність, щоб не травмувати шкіру. Сеанс фото омолодження триває десять хвилин, а за потреби і більше. Після апаратної процедури на обличчя не можна наносити косметику.

Дерматокосметолог з багаторічним стажем, косметолог центру «Жанві» Приходько Жанна каже, показання до фото омолодження – пігментація, зокрема хлоазма, зміцнення судин, висвітлення рубців та плям від постакне.  У шкірі запускаються обмінні процеси, відтак вона стає на вигляд молодшою, ефект молодого обличчя зберігається тривалий час.

«Апаратна процедура фотоомолодження  рекомендується раз на місяць, – розповіла Приходько Жанна. Ця процедура ефективно допомагає побороти пігментні плями. Щоправда, для цього знадобляться десять процедур. Ц моїй практиці були випадки, коли пігментація відчутно освітлювалася після після п’яти процедур. Для цього потрібен хороший домашній догляд, який включає депігментувальні креми та депігментувальні маски.  Суть фото омолодження у тому, що меланоцити ефективно «розбиваються» . Відтак поступова шкіра набуває рівного чистого відтінку.

 

Як нас знайти