Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Як зберегти молодість ?

Як зберегти молодість ?

 

Кожна жінка мріє якнайдовше  виглядати молодою і привабливою. Та, на жаль , з кожним днем усі ми невпинно наближаємося до старості . Вже після 25 років починається фізіологічне старіння організму . І починається воно насамперед на шкірі. Вона втрачає вологу ,стає менш еластичною та появляються зморшки .

 

A проте  сучасна медицина таки знайшла спосіб призупинити процес старіння. Бодай його зовнішні прояви. Молодість шкіри можна зберегти за допомогою нового методу впливу на шкіpy – мезотерапії. До речі, цим методом можна боротися і з косметичними вадами шкіри, і з целюлітом, і з так званим другим підборіддям та ожирінням. На Заході мезотерапiя вже давно стала союзником тих, хто хоче виглядати та почуватися молодо.  Для України це ще новий, але дуже перспективний напрям. Як розповіла член Асоціації  мезотерапевтів  України, дерматолог-косметолог вищої категорії Жанна Приходько, мезотерапiя -це метод, який базується на введеннi пiд шкiру маленьких доз медпре паратів. Пацієнтові вводять активні речовини безпосередньо у проблемне місце, або у ділянку біля нього. Тiльки вводять неглибоко (на глиби ну вiд 1,5 до 6 міліметрів) мікроскопічними дозами, дуже тонкими та короткими голками. Таким чином під шкіру потрапляють спеціальнi коктейлі – набір різних препаратів, складові яких різняться залежно від потреб пацієнта.

 

“Ця процедура майже не викликає больових відчуттів ,- каже Жанна Олексіївна- та при потребі можна ввести знеболювальні препарати” . Ще одна перевага мезотерапії – те, що після цієї процедури реабілітаційний перiод триває від декількох годин до двох діб, а результат зберігається досить довго .

 

“Ефект залежить не тільки від того, які ліки вводять. Секрет мезотерапії – у дії на біологічно активнi точки та рефлексогенні зони шкіри,- продовжує лікар. -Тобто укольчики роблять лише у визначенi точки”.  Внаслідок цього сповільнюється процес появи зморшок, вiдбувається глибоке зволоження шкіри, збалансовується структура шкірних покривів, відчутно покращується зовнішній вигляд шкіри. Скільки ж триває таке лiкування? Ритм приблизно такий : одна процедура на 7-10 днів, а при гострих станах 2-3 процедури на тиждень протягом 2-3 тижнів поспіль .Кількість сеансів за один курс- від 4 до 15. Для боротьби з целюлітом потрібно пройти не менше десяти сеансів. В середньому за одну процедуру вводиться 10-20 кубиків препарату .Чим більша молекулярна маса речовин ,тим довше вони затримуються в шкірі та діють .

Що може мезотерапія ?

Сповільнити процес старіння, оживити мляву,зневоднену шкіру ,усунути дрібні та маленькі зморшки .Крім того , її радять тим , у кого проблемна ( жирна, пориста чи втомлена ) шкіра обличчя. У косметології мезотерапія приходить на допомогу при лікуванні розацеї (вугрів), куперозу (коли сітка судин розміщена надто близько до поверхні шкіри ) , а також при розширенні судин під шкірою. А тим , у кого є шрами на шкірі чи стриї (так по-науковому називаються розтяжки) ,кращого засобу не знайти . Втім , за допомогою мезотерапії можна робити не лише косметичний ,але й , так би мовити , капітальний ремонт. Її визнано одним з найкращих способів подолання целюліту , ожиріння ,локальних відкладень жиру ,другого підборіддя, мішків під очима .

Крім того , у такий спосіб лікують алопецію ( облисіння) . І,врешті , це просто прекрасний спосіб підживлення шкіри вітамінами та мікроелементами .

 

Друг і ворог .

Але треба розуміти , що мезотерапія – не панацея. Скажімо,щоб позбутися того-таки целюліту , трба пройти тривалий курс лікування іззастосуванням різноманітних засобів- і мезотерапії, і масажу , і дієти .

“Слід знати , що мезотерапія- це лікувальна процедура ,це втручання в організм , тому проводити її може тільки лікар ,- каже Жанна  Приходько.- Основа мезотерапії –точне визначення причини причини захворювання та механізмів лікування . Мезатерапевт повинен бути обізнаним в імунології ,біохімії шкіри, рефлексотерапії ,знати  біологічно активні точки ,які можна використовувати для вирішення тієї чи іншої проблеми. Крім того ,спеціаліст має знатися на алопатичних та гомеопатичних препаратах ,які можуть бути використані в мезотерапії. І,звісно ж, лікар повинен знати про ускладнення ,які можуть виникнути при застосуванні мезотерапії.”

 

Вічно молодий ?

Чи справді мезотерапія здатна зупинити процес старіння?

За словами Жанни Олексіївни , хочемо ми того чи ні , з віком шкіра зневоднюється ,втрачає гіалуронову кислоту та починає старіти . Мезотерапія стимулює фібропласти (клітини сполучної тканини ),які сприяють виробленню колагену та еластину ,завдяки чому покращується еластичність шкіри . ‘’Мезотерапія дає можливість відновити ідеальний фізіологічний стан шкіри та підтримувати той баланс ,який характерний для молодого віку.Вона забезпечує оптимальне функціонування клітин , що дає змогу боротися з процесом старіння шкіри ’’-каже лікар. Але жодний метод не дасть результату ,якщо не дотримуватися простого правила –якомога більше руху ,свіжого повітря,овочів та фруктів . Тоді ви будете молодими не лише зовні !

 

Переваги мезотерапії :

Завдяки тому, що лікувальні чи вітамінні коктейлі нетоксичні, методами мезотерапії можна не тільки вирішити певні проблеми ,але й очистити організм та покращити його загальний стан . У пацієнтів зникають головні болі ,поліпшується настрій та сон.

Довготривале збереження результатів.Наприклад після лікування целюліту видимий ефект зберігається протягом року .

Немає вікових обмежень.

 

Протипокази :

Онкологічні хвороби ,підвищений тиск,інфекційні захворювання ,гострі запальні процеси, герпетичні висипання та інша патологія шкіри (папіломи,невуси ), алергічні реакції на продукти тваринного походження ,порушення згортання крові, індивідуальна несприятливість одного з компонентів  препарату , а також вагітність та період лактації.

Як нас знайти