Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

І… трішки коньяку – для шевелюри

І… трішки коньяку – для шевелюри

Улітку волосся варто ополіскувати відварами з ромашки, кропиви, аїру чи кори дуба . У цю пору наше волосся виглядає не найкраще – сухе, ламке, тьмяне.

Це все від сонячних променів, які його зневоднюють і позбавляють еластичності та блиску.

Улітку треба застосовувати спеціальні захисні засоби для волоcся, – рекомендує Жанна Приходько, лікар-косметолог вищої кваліфікаційної категорії. – Літні лінії догляду волосся називаються “leave in” ,тобто «одяг для волосся» . Це спеціальна серiя, котра містить зволожувальні речовини та УФ-фільтри, олію жожоба, ши, оливкову, екстракти кори дуба. Вони допомагають волоссю утримувати вологу та забезпечують поживними речовинами. Такі бальзами втирають у корені та обов’язково у кінчики, адже саме вони найбільше страждають від сонця,стать тонкими, січуться …

   Багато хто вважає, що влітку треба мити голову щодня. Це правильно?

–   Ні , цього робити не можна . Навіть якщо це м’який шампунь , при щоденному використанні він сушитиме волосся. Волосся миють у міру забруднення . Доречніше просто його ополіcкувати відваром трав . До речі , є такий секрет : під час миття нахиляйте голову якомога нижче – це підсилює кровотік до коренів волосся , підсилює їх живлення . І ще – у жодному разі не виходьте на вулицю з мокрим волоссям , навіть , якщо надворі спека . По-перше, вуличний смог відразу ж на ньому осяде , а по-друге для вологого волосся ультрафіолет ще шкідливіший .

–   До речі, ви згадували про відвари трав. А які саме підійдуть для захисту волосся?

–   Дуже добре ополіскувати волосся відварами з ромашки, кропиви,аїру, кори дуба. Ці рецепти використовували ще наші бабусі. Якщо волосся світле, найкраще підійде ромашка, для русявого та рудого – кропива, а для чорного чи каштанового волосся – кора дуба. Відваром споліскують волосся після миття голови і вже не змивають .

–   А які маски з народної медицини ви б порадили?

–  Є універсальна маска для будь-якого типу волосся, яка дуже добре живить та зволожує його. Візьміть жовток одного сирого яйця , чайну ложку оливкової олії та чайну ложку коньяку.Таку маску втирають в сухе або мокре волосся, накривають спеціальною поліетиленовою шапочкою, зверху обмотують рушником і тримають маску від 30 хвилин до двох годин. Після цього волосся миють шампунем та змивають трав’яним відваром.

Як нас знайти