Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Грибок? Ми його – лазером

Грибок? Ми його – лазером

“Найефективніший на сьогодні методом для лікування грибкових уражень нігтів вважається лазерна терапія, – розповідає Жанна Приходько, лікар-дерматолог вищої категорії. – Раніше пацієнти були змушені місяцями приймати протигрибкові препарати, потерпати від косметичного дефекту та болю, деформації нігтьових пластин. Проте досить недавно у світі вперше застосували лазер для лікування грибка”.

Під час процедури лікування грибка лазером пацієнт відчуває лише тепло, тоді як лазерне випромінювання чинить потужну антимікробну та фунгіцидну дію, тобто руйнує сам грибок завдяки проникненню інфрачервоного спектра.

Цей метод цілком безпечний, а тому підходить і дітям, і вагітним жінкам.

Крім того, ефект настає досить швидко. Потрібно провести три процедури через кожні три дні (сеанс триває від 15-30 хвилин), а потім через місяць зробити контрольний вплив лазером. Після лікування уражена нігтьова пластина швидко заростає здоровим нігтем.

Записатися на консультацію до пані Жанни, а також на лазерне лікування грибка нігтів у Львові Ви можете у наш косметологічний центр “Жанві”, скориставшись формою запису на сайті або зателефонувавши за одним із номерів.

Матеріал підготувала Марина МОРОЗ

Як нас знайти