Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

«Гуля» на оці

«Гуля» на оці

У вітряну погоду можна легко підхопити інфекцію.

Коли надворі душно та вітряно, багато кому дошкуляє така прикрість, як ячмінь на оці. «Звідки він узявся, ніколи ж такого не було», – дивуємося. Тоді як насправді кожна людина бодай раз у житті потерпала від болючого набряку на оці.
Так, йдеться про інфекцію, котра за певних обставин потрапляє в ділянку ока, – каже Жанна Приходько, лікар-дерматокосметолог вищої категорії. – Це може статися, якщо немитими руками людина тре око, заносячи при цьому інфекцію. Або ж загрозу може становити вітряна погода. На тлі такого роду переохолодження, легко розвивається інфекція.
В устя сальної залози потрапляє патогенна флора, змішується з салом, і залоза закупорюється. Через це порушується її функціонування, вона збільшується в об’ємі. При цьому з’являються не лише припухлість та почервоніння, але й болючі відчуття. Бо стискаються судини та нервові закінчення, порушується трофіка сальної залози. Ось так з’являється на оці ячмінь.

“Щойно з’явився ячмінь,
приготуйте відвар з ромашки або запарте міцний чай”

–  А як довго він «живе»?
–   7-10 днів. Щойно з’явився ячмінь, раджу робити спеціальні примочки. Для цього приготуйте відвар з ромашки або запарте міцний чай. Але не користуйтеся пакетиками, бо в них може бути багато дрібних часток, пилу. Краще приготуйте настій із заварки й використовуючи марлю, складену вчетверо, прикладайте рятівні ліки домашнього приготування до ураженої ділянки.

При цьому відвар має бути кімнатної температури, примочки слід робити по 10 хвилин тричі на день.
Завдяки таким процедурам зникають больові відчуття, зменшується запальний набряк. Крім того організм сам починає активізувати імунологічні механізми для боротьби з інфекцією. Якщо ж процес супроводжується сильним болем та довго не минає, допоможуть спеціальні краплі та антибактеріальне промивання. Але робити це слід лише після консультації з лікарем.

Як нас знайти