Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Коли шкіра тріснула

Коли шкіра тріснула

Регулярно робіть масаж проблемних зон, особливо, якщо Ви схильні до повноти або ж сіли на дієту

Ця проблема виникала в багатьох жінок. Після пологів чи різкого схуднення помічаємо на животі та стегнах розтяжки – такі неестетичні сліди, ніби шкіра в цих місцях була тріснута…
Ще донедавна розтяжки не піддавалися лікуванню. Якщо вони виникали, то назавжди. Тепер завдяки естетичній медицині є методи, які допомагають їх позбутися. Які? Цікавимося у Жанни Приходько, лікаря-дерматолога-косметолога вищої категорії .

–   Чому взагалі виникають розтяжки?

–   Це ділянки атрофованої тканини, які виникають унаслідок різких перепадів ваги. Так може статися після вагітності й пологів, після годування грудьми (розтяжки з’являються не лише на животі, сідницях чи стегнах, а й на грудях, коли після припинення вигодовування груди, які були наповнені молоком, повертаються до свого колишнього розміру), різкого схуднення. Ось чому рекомендують худнути повільно, з обов’язковими фізичними вправами.

Наша шкіра складається з епідермісу (зовнішнього шару), дерми (середнього шару) і глибинного шару. Розтяжки з’являються не зовні, а у середньому шарі, який допомагає шкірі підтримувати свою форму. Коли дерма розтягується протягом деякого часу, шкіра стає менш еластичною і стаються невеликі розриви. Коли об’єм знову внормовується, шкіра скорочується, але ті ділянки, в яких нема жирового шару та кровоносних судин, залишаються.

–  Розтяжки бувають різного кольору – білі, червоні, коричневі…Від чого це залежить?

Колір свідчить про «свіжість» розтяжок. Якщо щойно виникли, вони рожеві, червоно-коричневі або темно-коричневі, навіть фіолетові. Що «старша» розтяжка, то вона блідіша і світліша. Так, із часом ці сліди стають молочно-білими, а потім – на кілька тонів світлішими від шкіри. Розтяжки не загрожують здоров’ю, не впливають на функціонування організму. Єдина проблема – естетична.

«Щоденно накладайте на шкіру зволожувальний крем,
а також живильний – із вітамінами С, А, Е».

–  Вважається, що розтяжок неможливо позбутися…

–  Раніше так і було. Проте тепер є методи естетичної медицини, здатні вирішити проблему. Так, коли розтяжки ще свіжі помічною стане мезотерапія, яка дозволить відновити метаболічні процеси в цих ділянках. Допоможе серединний пілінг, мікрошліфування шкіри, лазерне шліфування.

–  Чи помічні тут якісь креми?

–  Є спеціальні креми проти розтяжок, але вони хіба додатковий засіб. До того ж креми активно впливають лише на ранніх стадіях, коли розтяжки яскраві. Загалом, легше запобігти появі розтяжок, аніж потім їх лікувати. Зокрема регулярно робіть масаж проблемних зон, особливо якщо Ви схильні до повноти або ж сіли на дієту. Найкраще за допомогою масажної щітки, так Ви поліпшите мікроциркуляцію всередині шкіри. Під час вагітності, якщо дозволить лікар, відвідуйте басейн, робіть фізичні вправи. Щоденно накладайте на шкіру зволожувальний крем, а також живильний – із вітамінами С, А, Е. Та якщо розтяжки вже є, користування такими кремами не буде зайвим. Принаймні розриви стануть менш помітними.

Як нас знайти