Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Кріосауна: холод на варті здоров’я, схуднення і краси

Кріосауна: холод на варті здоров’я, схуднення і краси

У Львові з’явилася послуга, яка допоможе підвищити імунітет під час пандемії коронавірусу. Всього пів години замість чотирьох років загартовування.

У розпал пандемії коронавірусу кожен повинен подбати про свій імунітет. Підвищити його допоможе кріосауна в косметологічному центрі “Жанві”. Що це за процедура, переваги і ефекті від сеансів кріотерапії та про інші важливі аспекти розповідає головний лікар центру Жанна Приходько.

– Частинка “кріо” підказує, що в цій сауні зовсім не спекотно, а навпаки?

– Вірно. Кабінка кріосауни “дихає” не жаром, а холодом. Ця методика оздоровлення дуже популярна в Європі. Ефект досягається за допомогою екстремального охолодження: холод проникає у верхні шари шкіри, в результаті чого омолоджується організм, зменшується целюліт і зайва вага, зникають зморшки. Десять сеансів в кріосауні замінюють чотири роки загартовування.

– У першу чергу, кріосауна – це лікувальна методика?

– Так, це правда. Спочатку її застосовували лікарі. Першим став японський доктор, який довів, що холод може лікувати. Кріосауна стала терапевтичним інструментом для багатьох медичних світил, а потім перекочувала до косметологів.

Мій особистий досвід – після кріосауни, якою я вперше скористалася, сильна застуда пройшла за кілька днів. Тоді ми і задумалися про її придбання, щоб дати можливість пережити подібний ефект і львів’янам. Суворіше, ніж в Антарктиді, але набагато безпечніше.

– До яких відміток опускається температура в кріосауні?

– Від -80° до -180° С. Не хвилюйтеся, за три хвилини неможливо отримати переохолодження або обмороження. Кабіна поступово наповнюється парами азоту – ви не “пірнете” відраз з комфортних +24° на вулиці у низькі -180° С. Це м’який холод, що поступово обволікає тіло, після якого ви відчуєте прилив сил і бадьорості.
Найбільш вразливі місця – долоні і стопи – ми захищаємо за допомогою спеціальних валянок і рукавичок.

– Скільки процедур потрібно для досягнення бажаного ефекту?

– Для лікування певної хвороби може знадобитися до 30 процедур, а щоб підвищити імунітет, досить і десяти.

– Скільки коштує ця послуга?

– Ціна одного сеансу кріотерапії у нас становить 399 гривень.

Як нас знайти