Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Мезонитки – сучасний метод омолодження обличчя і тіла

Мезонитки – сучасний метод омолодження обличчя і тіла

Про переваги та особливості інноваційної процедури розповіла “ДЗ” дерматолог вищої категорії Жанна Приходько.

МЕЗОНИТКИ винайшли фахівці Південно-Східної Азії. Найбільший прорив у виготовленні різноманітних видів “ниток молодості” зробили фахівці Південної Кореї. Завдяки мезониткам можна підтягнути не лише овал обличчя, а й створити каркас для обвислих ділянок тіла – внутрішньої частини стегон, рук (біля м’язів трицепса)…В основі ноу-хау лежить багатовікова практика голкорефлексотерапії. Нитки з полідіоксанону вводяться або в глибокі шари шкіри, або в мімічні м’язи. Так створюють невидимий неозброєним оком каркас.

Показання:

  • порушення овалу обличчя;
  • наявність виражених мімічних зморшок;
  • опущення брів;
  • зниження тонусу шкіри.

Процедура мезониток – не лікування проблем шкіри, а суто підтяжка обличчя, створення молодого овалу, – розповіла журналісту “ДЗ” дерматолог вищої категорії Жанна Приходько. – Вони насамперед провокують вироблення колагену. Перед початком процедури на обличчі не має бути висипки, шкіра має бути чистою, без гнійників.

Кореспондент “ДЗ”: З якого віку зважуватися на мезонитки?

Жанна Приходько: Скажу так – коли є проблеми з овалом обличчя. Рекомендується після 25 років, коли у жінки спостерігається провисання шкіри, симетрія деяких ділянок, “бульдожі щічки”. Також мезонитки рекомендується для обвислого підборіддя.

Кореспондент “ДЗ”: Хто виробляє мезонитки? Як вибрати якісні?

Жанна Приходько: Виробники – фахівці з Японіїї, Південної Кореї. Виробляють також росіяни, чехи. Але лідером є Південна Корея. Виробники цієї країни пропонують мезонитки для багатьох схем корекції обличчя та тіла. Для тіла мезонитки складніші, ніж для обличчя. Там інша структура і довжина ниток. Є мононитки, є нитки-“пружинки”… Мезонитки останнього покоління – 4D, які максимально щільно фіксують шкіру і під шкірою розкриваються як “парасолька”. Їх треба проколювати глибоко в дерму. Мезонитки 4D мають ефект пластики.

Кореспондент “ДЗ”: Для багатьох жінок мезонитки асоціюються з міні-хірургічним втручання в обличчя. Розкажіть про саму процедуру, чи клієнтку знеболюють, чи довго доводиться реабілітуватися?

Жанна Приходько: Процедура не надто болюча, але, звичайно, застосовують місцеву анестезію: або укол, або спеціальний знеболювальний гель чи крем. У кожної жінки свій поріг чутливості.

Кореспондент “ДЗ”: Що таке мезонитка?

Жанна Приходько: Це спеціальна голка з ниткою, голку вводять глибоко під шкіру, потім її забирають, а нитка залишається. Процедуру повинні виконувати лише спеціалісти – дерматовенерологи.

Ефект тримається до трьох років. Але сама нитка розпадається через два місяці. Після цього виробляється вторинний колаген. За необхідності після трьох років можна ще раз зробити процедуру мезониток. Наприклад, корейці за одну процедуру можуть ввести до 80 ниток – на тіло та обличчя. В Україні, наразі, за один раз можуть ввести лише двадцять ниток. У Росії, для прикладу, за раз вводять тридцять мезониток.

Період реабілітації залежить насамперед від спеціаліста, який вводив мезонитку. Якщо процедура пройшла успішно, то на місці виведення голки може бути легка припухлість чи гематома. Згодом шкіра заспокоюється. Звичайно, період реабілітації також залежить від ділянки введення мезониток. Якщо на підборіддя – проблем не буде. Але на обличчі (залежно від схеми) може бути синець (до 5 днів).

Кореспондент “ДЗ”: На скільки років можна омолодити обличчя?

Жанна Приходько: Мезонитки підтягують овал обличчя. Для омолодження потрібна ще біоревіталізація та якісний салонний догляд. Потрібний також курс апаратних технологій, мезотерапії. Добре поєднувати мезонитки із цими методами. Тоді ефект буде триматися ще краще. Деякі фахівці поєднують мезонитки з процедурою плазмоліфтингу. Тобто кров з вени вводять під шкіри обличчя разом з мезониткою. Але ця техніка доволі складна і дуже мало фахівців її проводять.

Як нас знайти