Ліцензія Серія
Львів, вул. Личаківська, 39 janvicosmetics@gmail.com
Львів, вул. Городоцька, 181 janvigorodotska@gmail.com
Image Alt

Модно, але ризиковано

Модно, але ризиковано

Сережка на брові може спричинити проблеми зі шлунком, а діамант у пупку – з нервовою системою.

У моді пірсинг. Його роблять навіть 11-12-річні. Тим часом кожен п’ятий пірсинг закінчується інфекцією або алергічною реакцією.

Чому? Розмірковуємо разом з Жанною Приходько, дерматологом-косметологом вищої категорії , та Остапом Гайдуком, лікарем-рефлексотерапевтом.

–   Сьогодні серед підлітків – справжній бум пірсингу. Особливо влітку, коли нема контролю школи, черга охочих до косметологічних салонів збільшується…

Ж. Приходько:
–   Якщо вже дитина надумала зробити собі пірсинг, нехай робить цю процедуру лише у відповідних закладах. Адже нестерильність інструментів та незнання анатомічної будови людини, чим часто грішать “салони вдома”, можуть призвести до дуже поганих наслідків, наприклад, деформації тканини, розвитку інфекції, нагноювань .

Крім того, у професійному салоні використовують прикраси із спеціального металу, який зводить до мінімуму можливiсть алергічної реакції.
Та й лікар пояснить, як доглядати ділянку з пірсингом, адже потрібен певний час для загоювання проколу. Так, що найменше місяць мiсце треба обробляти спеціальними антисептичними розчинами (із сріблом, на основі хлоргексидину тощо). Якщо прокол гноїтиметься, шкіра навколо червонітиме та набрякатиме, слід звернутися до лікаря.

Як нас знайти